O nas

Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice,

z własnego doświadczenia wiemy jaki niepokój czuje się, gdy oddajemy nasze dziecko pod opiekę do żłobka. Ciągłe wątpliwości i poczucie winy nie dają nam spokoju, czy na pewno nasz najdroższy Skarb jest bezpieczny i szczęśliwy.

Bardzo staramy się, aby skończyć ze stereotypem placówki - przechowalni, w którym dzieci czują się zagubione i tęsknią za rodzicami. Podstawą naszego działania jest zdobycie zaufania i zbudowanie życzliwej współpracy z Rodzicami, dopiero wtedy w ]pełni, razem, możemy wpływać na prawidłowy rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

W naszym żłobku na każdego malucha czeka dobre serce, a na rodziców szczęśliwy uśmiech ich pociechy.
Działamy zgodnie z wymogami ustawowymi, spełniając wytyczne Miasta Świętochłowice, Sanepidu oraz Straży Pożarnej. Dla naszych Skrzatów posiadamy Dwie w pełni wyposażone sale zabaw z jadalniami, sypialnię, szatnię, kuchnię, zmywalnię, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie socjalno-biurowe i przestronną łazienkę dla Dzieci.

Oferujemy Państwu opiekę nad dziećmi przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30 do 17.

Do naszego żłobka przyjmowane są maluchy w wieku od 1 roku do lat 3. W zależności od wieku i etapu rozwoju dziecka jesteśmy przygotowani do prowadzenia dwóch grup wiekowych. Na jednego opiekuna przypada nie więcej niż 8 dzieci. Nasza wykwalifikowana Kadra Wychowawcza, codziennie zadba, aby każde dziecko rozwijało się w sposób całkowicie naturalny. Program przewiduje nie tylko szereg urozmaiconych zabaw i zajęć uwzględniających rozwój psychomotoryczny malucha, ale także gwarantuje właściwą opiekę pielęgnacyjną i bezpieczeństwo.

Na zajęciach muzycznych króluje rytmika i taniec. Dzieci poznają różne techniki plastyczne, które owocują niepowtarzalnymi pracami eksponowanymi na naszej galerii. Dzięki codziennym spacerom często odwiedzamy plac zabaw i spacerujemy po parku za naszym żłobkiem.